| 1. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii C z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii C wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminami zewnętrznymi) |
RZ.KŁ.7100.03/26/26 |
2026-08-28 11:34 |
2026-09-15 09:00 |
|
| 2. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Szkolenie PDR" |
RZ.KŁ.6022.02/21/26 |
2026-08-27 12:33 |
2026-09-14 10:00 |
|
| 3. |
„Usługa odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z terenu nieruchomości położonej w Wałbrzychu przy ul. Ogrodowej 5 B” |
KO.PB.331.07/50/26 |
2026-09-02 13:57 |
2026-09-09 12:30 |
|
| 4. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na operatora wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem |
RZ.KŁ.7100.03/25/26 |
2026-08-26 14:01 |
2026-09-07 10:00 |
|
| 5. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Kurs specjalisty ds. social mediów" |
RZ.KŁ.6022.02/20/26 |
2026-08-26 14:25 |
2026-09-03 12:00 |
|
| 6. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii C z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii C" |
RZ.KW.6022.02/19/26 |
2026-08-19 15:12 |
2026-08-24 12:00 |
|
| 7. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii D z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii D" wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminami zewnętrznymi) |
RZ.KW.7100.03/24/26 |
2026-08-12 15:23 |
2026-08-17 12:00 |
|
| 8. |
Zakup licencji pakietu oprogramowania biurowego na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu |
KO. LW.331.05/1/26 |
2026-08-10 11:40 |
2026-08-17 11:00 |
|
| 9. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii C z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii C wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminami zewnętrznymi) |
RZ.KŁ.7100.03/23/26 |
2026-08-10 15:22 |
2026-08-14 09:00 |
|
| 10. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Podesty ruchome przejezdne wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminem zewnętrznym) |
RZ.KW.7100.03/22/26 |
2026-08-05 14:14 |
2026-08-11 12:00 |
|
| 11. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii C z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii C" |
RZ.KŁ.6022.02/18/26 |
2026-08-19 14:17 |
2026-08-07 10:30 |
|
| 12. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii D z C oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii D |
RZ.KŁ.6022.02/17/26 |
2026-08-03 11:26 |
2026-08-07 10:00 |
|
| 13. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Podesty ruchome przejezdne wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminem zewnętrznym) |
RZ.KŁ.7100.03/21/26 |
2026-07-24 14:48 |
2026-07-31 10:00 |
|
| 14. |
„Dostawa materiałów biurowych oraz papieru do urządzeń drukujących dla Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu” |
KO.PB.331.07/37/26 |
2026-06-30 14:09 |
2026-07-06 12:00 |
|
| 15. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Fryzjerstwo męskie/Barbering" |
RZ.KW.6022.02/16/26 |
2026-06-23 14:39 |
2026-07-03 09:30 |
|
| 16. |
„Dostawa energii elektrycznej dla Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu” |
KO.PB.331.07/30/26 |
2026-06-05 11:37 |
2026-06-12 13:00 |
|
| 17. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Fryzjerstwo męskie/Barbering" |
RZ.KŁ.6022.02/15/26 |
2026-06-05 12:20 |
2026-06-12 09:30 |
|
| 18. |
„Usługa wykonania badań lekarskich i psychologicznych z zakresu medycyny pracy dla Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu” |
KO.PB.331.06/3/26 |
2026-05-29 13:22 |
2026-06-09 13:00 |
|
| 19. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Masaż Kobido" |
RZ.KŁ.6022.02/14/26 |
2026-05-27 13:15 |
2026-06-05 09:30 |
|
| 20. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Kurs pracownika administracyjno-biurowego" |
RZ.KŁ.6022.02/13/26 |
2026-05-20 14:28 |
2026-05-28 09:30 |
|
| 21. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Instruktora nauki jazdy kategorii B |
RZ.KŁ.6022.02/12/26 |
2026-05-19 14:27 |
2026-05-26 09:00 |
|
| 22. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia szkolenie na Operatora koparkoładowarki, wszystkie kl. III wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminami zewnętrznymi) |
RZ.KŁ.6022.02/11/26 |
2026-05-12 12:00 |
2026-05-19 10:00 |
|
| 23. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia szkolenie na Asystenta Nauczyciela Przedszkolnego |
RZ.KŁ.6022.02/10/26 |
2026-05-12 13:44 |
2026-05-19 09:00 |
|
| 24. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na spawacza TIG z cięciem tlenowym oraz plazmowym oraz organizację egzaminu umożliwiającego uzyskanie uprawnień |
RZ.KŁ.7100.03/20/26 |
2026-05-13 14:32 |
2026-05-18 13:00 |
|
| 25. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia szkolenie na Operatora koparkoładowarki, wszystkie kl. III wraz z potwierdzeniem nabycia wiedzy i umiejętności (egzaminami zewnętrznymi) |
RZ.KŁ.6022.02/9/26 |
2026-05-08 14:06 |
2026-05-18 13:00 |
|
| 26. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na spawacza TIG z cięciem tlenowym oraz plazmowym oraz organizację egzaminu umożliwiającego uzyskanie uprawnień |
RZ.KŁ.7100.03/19/26 |
2026-05-07 13:14 |
2026-05-12 12:30 |
|
| 27. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii D z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii D |
RZ.KŁ.6022.02/8/26 |
2026-05-26 11:36 |
2026-05-12 09:00 |
|
| 28. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Kurs trenera personalnego" |
RZ.KŁ.6022.02/7/26 |
2026-04-30 14:02 |
2026-05-08 11:30 |
|
| 29. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia "Kompleksowe szkolenie ze stylizacji paznokci" |
RZ.KŁ.6022.02/6/26 |
2026-04-29 15:10 |
2026-05-07 11:30 |
|
| 30. |
Zaproszenie do złożenia oferty na wykonanie, zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia na Prawo jazdy kategorii D z B oraz kwalifikację wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego określonego dla kategorii D |
RZ.KŁ.6022.02/5/26 |
2026-07-16 15:05 |
2026-05-06 11:30 |
|